На «гуманітарній» комісії обговорили питання вакцинації вчителів

Новини
👁 168

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції розглядали звернення громадян та попередні рекомендації комісії.

Серед іншого було заслухано в.о заступника міського голови Сергія Циганка щодо стану справ з ремонтами в освітніх закладах міста та готовності шкіл до нового навчального року, а голова комісії Анна Малицька проінформувала присутніх про перебіг вакцинальної кампанії у Херсоні. Вона попросила заступника міського голови посприяти вакцинації вчителів.

Зокрема, запропонувала організувати вакцинацію педагогів безпосередньо у школах. За її словами, після складання списків мобільні бригади могли б приїхати в заклади та зробити щеплення від коронавірусу там, без черг і метушні.

«Було б добре, аби у новому навчальному році вчителі міста були провакциновані”, – зауважила вона.

Також комісія розглянула 10 звернень щодо адресної грошової допомоги. Всі звернення, що відповідали вимогам міської програми «Соціальний захист», були підтримані. Кілька звернень були направлені на доопрацювання.

Вам також може сподобатися

В.о заступника міського голови Сергій Циганок звітує про проведену за тиждень роботу
У Херсоні прогнозують грозу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X