На дорогах міста з’являються оновлені “чоловічки безпеки”

Новини
👁 194

Депутат міської ради Юрій Рожков розпочав відновлення “яскравих чоловічків” на небезпечних ділянках дороги в Херсоні. Нові макети школярів вже з’явилися біля кількох пішохідних переходів. Вони й далі будуть встановлюватися у різних частинах міста на найбільш завантажених транспортом ділянках.

“Два роки тому я вирішив покращити безпеку на дорозі у місті та почав встановлювати біля пішохідних переходів макети школярів у яскравому одязі, які б попереджали водіїв, що в цих місцях проїжджу частину переходять діти. “Чоловічки безпеки” привертали увагу водіїв та сприяли зменшенню дорожньо-транспортних пригод упродовж доби, бо мали ще й світоловідбивне покриття. Але так сталося, що ці фігурки були зруйновані вандалами”, – розповідає про свою ініціативу Юрій Рожков.

За його словами, руйнування макетів школярів призвело до підвищення кількості аварій з дітьми, а нові “чоловічки безпеки” (які зараз встановлюються) такі ж яскраві, але міцніші та антивандальні. Фігурки подібної якості вже стоять у багатьох містах України та Європи. Вони покращуватимуть настрій містянам та показуватимуть гостям, що Херсон – безпечне місто.

“Хочу звернутися до всіх жителів Херсона з проханням не руйнувати яскраві фігурки біля переходів. Якщо один такий чоловічок врятує чиєсь життя – це вже спільна перемога”, – наголосив Юрій Рожков.

Загалом буде поставлено близько 13 яскравих макетів школярів по всьому місту.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв провів розширену нараду з директорами комунальних підприємств Херсона.
1 липня – позачергове засідання виконкому міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X