На честь військовослужбовця Михайла Ткачишина відкрили меморіальну дошку

Новини
👁 250

Напередодні 25-ї річниці Конституції та Дня Незалежності України,  на честь військовослужбовця Михайла Ткачишина, загиблого у зоні антитерористичної операції, у Херсонській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 4 Херсонської міської ради відкрили меморіальну дошку.

Віддати шану загиблому Герою України та висловити співчуття родині загиблого прийшли перший заступник Херсонської районної державної адміністрації Сергій Гончар, секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, депутати міської ради Андрій Калита, Оксана Погомій,   Ігор Осауленко, виконувачка обов’язків начальника управління освіти Наталя Журженко, керівник благодійного фонду України «Українські серця» Олег Баркаренко, представник Міністерства у справах ветеранів АТО Дар’я Мазур, директор  Херсонській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 4  Олександра Потук, рідні та близькі Героя мати – Світлана Вікторівна, батько – Володимир Михайлович та син Олександр, побратими Михайла, вчителі та учні.

Висловила свої щирі співчуття родині загиблого героя і Галина Лугова. Вона закликала присутніх завжди пам’ятати той подвиг, який здійснюють наші герої, бо завдяки їм ми маємо на Херсонщині мирне небо, дихаємо на повні груди і можемо вільно висловлювати свою думку

Довідка. Михайло Ткачишин народився 20 вересня 1988 року у місті Херсон.

До 7-го класу навчався у Херсонській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів № 4. Завершив здобувати освіту в Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 53.

У 2006 році призваний до лав збройних сил України в місті Чернігові.

Після завершення служби вступив до Херсонської юридичної академії імені Ярослава Мудрого.

У 2017 році пішов на контрактну службу на посаду інструктора у 184 навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

З квітня 2019 року служив в гранатометником у 5 роті другого батальйону 53 окремої механізованої бригади Збройних сил України та виконував бойові завдання на передовій.

5 вересня 2019 року Михайло героїчно загинув від кулі ворожого снайпера у районі окупованої Горлівки.

Михайло Ткачишин посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вам також може сподобатися

Заслуженому артисту України Євгену Гамаюнову вручили ключі від житлового приміщення
В.о. заступника міського голови Роман Головня звітує щодо роботи, виконаної з 22 червня до 25 червня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X