На черговій нараді з реконструкції проспекту Ушакова обговорювали поетапність робіт

НовиниСоціальна сфера
👁 1K

29 вересня у заступника міського голови Олександра Лук’яненка відбулась чергова нарада стосовно реконструкції проспекту Ушакова. Нещодавно, під час обговорення цього питання з міським головою Ігорем Колихаєвим ухвалили, що першими кроками мають бути топографічні знімання та визначеність з етапами робіт. Тож, саме стосовно поетапності радилися сьогодні члени робочої групи.

Саму реконструкцію робитимуть за двома проєктами. Один проєкт – проїжджа частина, куди увійдуть освітлення, тролейбусні опори та інженерні комунікації. Своєю чергою, цей проєкт робитиметься окремими ділянками. Пропонується ділянку від Привокзальної площі до набережної розділити на три сектори: перший простягатиметься від Привокзальної площі до повороту на вул. Молодіжну, другий сектор – Молодіжна-Преображенська (Декабристів), третій простягатиметься від Преображенської до набережної. Заступник міського голови Олександр Лук’яненко зауважив, що дороги мають проєктуватися з «кишенями», а зупинкові комплекси – з урахуванням довжини тролейбусів. Стосовно паркувальних зон, Владислав Кондратов зазначив, що в управлінні капітального будівництва є проєкт їхнього розміщення на вул. Українській/Гагаріна. Додатково потребують обговорення опори – вони мають використовуватися одночасно і для освітлення, і для тролейбусних ліній.

Інший проєкт – «зелена» зона», де ремонтуватимуться тротуари (розглядається варіант вкладання плитки), малі архітектурні форми. Головний архітектор міста Ігор Юрчак називає його «променадним»:

«Потрібно проаналізувати стан зелених насаджень на променадній частині проспекту  Ушакова. Про них, на жаль, мало хто говорить. Їх потрібно оновлювати. Ну й окрім того, персонально для проспекту Ушакова ми розробляємо окремий дизайн-код. Не можу сказати, який з цих двох проєктів буде пріоритетним – вони обидва важливі й показові, тому що саме так потрібно підходити до будь-якої реконструкції вулиці», – зазначає головний архітектор.

Наступна нарада відбудеться після попередніх підрахунків, топографічних знімань та вирішенні інших організаційних питань.

В обговоренні взяли участь заступник міського голови Володимир Пепель, в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко, начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун, начальник управління капітального будівництва Владислав Кондратов, начальник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Ростислав Маршак, головний архітектор міста Ігор Юрчак, головний спеціаліст Департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міськради Вегандз Мяснікян, забудовник Сергій Крецу, депутат міськради Андрій Сидоренко, інші представники органів місцевого самоврядування.

Вам також може сподобатися

У Херсоні проведуть четвертий фестиваль “LEGIO HISTORICA”
Депутати вирішили створити комісію, що наведе лад у питаннях нерухомості міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X