На “бюджетній” комісії погодили фінансовий план МКП «Херсонелектротранс»

Депутатська комісіяНовини
👁 230

На засіданні постійної комісії з питань фінансів, планування бюджету, інвестицій, регуляторної політики та соціально-економічного розвитку депутати розглянули фінансові плани КП «Ритуальна служба» на 2021 рік та на 2022 рік. Також було погоджено фінансовий план МКП «Херсонелектротранс» на 2022 рік». Серед іншого депутати детально ознайомилися із діяльністю МКП «Херсонелектротранс» цього року та цікавилися планами підприємства на наступний рік у зв’язку із реорганізацією.


Як відомо, нещодавно на сесії було підтримано реорганізацію шляхом об’єднання трьох підприємств, на які покладено функції з обслуговування об’єктів міської інфраструктури: КП «Херсонміськсвітло” XMP, КП «Херсонський комунальний транспортний сервіс» ХМР та МКП «Херсонелектротранс».

У результаті реорганізації два підприємства будуть приєднані до MKП «Херсонелектротранс».
Рішення про реорганізацію було запропоновано, бо у комунальних підприємств під час діяльності незалежно один від одного дещо уповільнювалися темпи розвитку, знижувалися показники ефективності та результативності.

Окрім того, було обговорено встановлення валідаторів на тролейбуси маршруту №1. Про це відзвітував директор підприємства Ігор Житченко.

Очікується, що це перший крок до оцифрування розрахунків за проїзд у всьому комунальному транспорті міста.
Депутати також розглянули листи, звернення, які надійшли на постійну комісію. Детальніше ознайомитися із роботою постійної комісії можна за посиланням.

Вам також може сподобатися

Для посипки вулиць Херсона задіяли 5 піскорозкидачів
В Інженерному бібліотека перетворилася на резиденцію св. Миколая

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X