На базі міського центру гуманітарної допомоги “З любов’ю до дітей” відбувся новорічний захід

Новини
👁 100

Херсонський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував святковий захід для малечі та передав новорічні подарунки від Угорської Екуменічного Служби Допомоги.

На базі міського центру гуманітарної допомоги “З любов’ю до дітей” відбувся новорічний захід. Попри погану погоду і несприятливу для прогулянок містом ситуацію, на свято зібралось багато дітей. У безпечному, захищеному місці на них  чекали розваги та смачні подарунки. У ці важкі часи дорослі розуміють, що  дітям дуже потрібне свято – це невід’ємна частина їхнього дитинства.

У заході взяли участь 29 родин, в яких виховуються 48 дітей.

Це – родини, які перебувають на обліку у Херсонському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді як такі,  що опинилися у складних життєвих обставинах, зокрема багатодітні, малозабезпечені родини, постраждалі від домашнього насильства діти та з інвалідністю тощо.

Організатори свята передали херсонській малечі подарунки від Угорської Екуменічної Служби Допомоги та її регіональних партнерів – громадської організації “Ліга соціально відповідальних жінок”. Заходи для дітей різних вікових груп у безпечному просторі надалі будуть проводитись частіше. Маленькі жителі прифронтового Херсона матимуть змогу поспілкуватися та отримати новий досвід і знання, завдяки новому проєкту УЕСД, який нещодавно стартував у Херсоні.

Цей проєкт має назву “Покращення доступу  до життєзабезпечувальних послуг із захисту дітей у Херсонській,  Дніпропетровській та Харківській областях”. Він реалізовуватиметься в трьох соціальних закладах та направлений на покращення психічного та фізичного здоров’я дітей, які перебувають у постійній небезпеці.

Вам також може сподобатися

Де Херсонміськсвітло проводили роботи 13 грудня
Сьогодні вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X