На 6 підприємствах Корабельного району погасили заборгованість із заробітної плати

НовиниНовини ОТГСоціальна сфера
👁 121

Станом на 24 вересня у Корабельному районі тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) та виплати мінімальної заробітної плати згідно з чинним законодавством провела 9 засідань.

На них було заслухано 17 керівників підприємств, де є заборгованість із заробітної плати. Погасили заборгованість із заробітної плати КП ХОР «Херсонські авіалінії», ТОВ «Грін – Трейд Південь», КНП «Херсонська міська стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради, МКП «Херсонтеплоенерго», КНП «Херсонська міська дитяча стоматологічна поліклініка» Херсонської міської ради, КП “Міське дорожнє управління” Херсонської міської ради.
Керівники підприємств попереджені про відповідальність згідно з чинним законодавством за порушення термінів виплати заробітної плати.

Згідно з проведеним моніторингом у районі загальна сума невиплаченої заробітної плати на активних підприємствах, в установах, організаціях станом на 1 вересня становила 14 057,800 грн.

З метою забезпечення погашення заборгованості із заробітної плати спеціалісти відділу праці управління праці та соціального захисту населення Корабельної районної у місті ради постійно контролюють та щотижнево здійснюють моніторинг погашення заборгованості, проводять роботу з підприємствами-боржниками.

Вам також може сподобатися

Минулого тижня в Херсоні народилось більше хлопчиків
У міськраді готуються до реконструкції проспекту Ушакова

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X