На 27 жовтня теплопостачальні підприємства у Херсоні на 100% готові до опалювального періоду

Новини
👁 277

На 27 жовтня 100% котелень, теплопунктів та теплових мереж КП “Херсонтеплоенерго” та Херсонської ТЕЦ підготовлено до опалювального періоду.

На 100% готові до опалювального сезону також підприємства “Херсонтеплогенерація” та “Теплотехсервіс”.

Про це стало відомо на засіданні штабу із підготовки до роботи міста в осінньо-зимовий період, яке відбулося сьогодні під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля.

“Як відомо, міський голова Ігор Колихаєв підписав розпорядження щодо початку у Херсоні опалювального сезону з 1 листопада. Маємо максимально швидко “увійти” у цей процес – часу на розкачку у нас з вами небагато”, відзначив Володимир Пепель.

Нагадаємо, що 25 жовтня 2021 року опалювальний сезон розпочався для закладів соціальної сфери, опалення яких здійснюється від індивідуальних джерел, що мають договори про постачання природного газу.

Також у розрізі обговорення теми із опаленням для бюджетних установ заступник міського голови закцентував на тому, що Кабінет Міністрів України прийняв відповідну постанову №1102. Вона зобов’язує переможця конкурсу на постачальника “останньої надії” (ПОН), яким є “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, у жовтні-листопаді 2021 року постачати природний газ бюджетним установам за ціною до 16,8 грн/куб. м (із ПДВ та без доставки).

Вам також може сподобатися

Херсонців запрошують взяти участь в анонімному опитуванні щодо безпеки у громаді
У Херсоні в боротьбі з COVID-19 задіяні більше 2000 медичних працівників

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X