МВА напрацьовує механізми відновлення Херсона

Новини
👁 1K

Капітальне відновлення житлового фонду можливе буде тільки тоді, коли Херсон не перебуватиме у 30-кілометровій зоні від ворога. Зараз МВА напрацьовує механізми, вже знайдені донори, охочі взяти участь у відбудові міста-героя. Тож, як тільки ЗСУ посунуть з лівого берега окупантів, роботи розпочнуться невідкладно.

Голови ОСББ підняли слушне питання переходу на автономне опалення. Наразі можна оформлювати дозволи на відключення, але роботи будуть розпочаті тільки по закінченні опалювального сезону. Тоді разом з містянами будемо обирати найоптимальніший для усіх варіант – індивідуальне опалення у кожну квартиру, на стояк чи на весь будинок? Окремо треба пропрацювати підключення автономного опалення в будинках без газопостачання.

Поінформував присутніх про ситуацію в місті з видачею гуманітарної допомоги. Одразу сказав, що благодійні фонди і організації, які працюють в громаді, керуються власними критеріями і МВА не може впливати на їх діяльність. Тим більше на сьогодні багато благодійників згорнули свою роботу, бо вичерпали ресурс. Гуманітарні центри МВА наразі переформатовуються. Найближчим часом дамо детальну інформацію.

Насамкінець розказав, що є домовленість про відкриття у Таврійському мікрорайоні ще одного супермаркету.   

Такі зустрічі проводитимуться надалі по вівторках та четвергах.

Вам також може сподобатися

Комунальники ліквідовують наслідки російських обстрілів у Херсоні
Відбулася чергова зустріч Романа Мрочка з керівниками ОСББ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X