МОЗ закликав відсторонювати від роботи керівників закладів здоров’я, якщо в їх установах фальсифікують свідоцтва про вакцинацію

Новини
👁 140

МОЗ закликав місцеву владу відсторонювати від роботи керівників закладів здоров’я, якщо їх працівників підозрюються у фальсифікації свідоцтв про вакцинацію.

Про це йдеться на офіційному сайті міністерства: https://cutt.ly/UERg0im

Крім цього, 22 вересня Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України “Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”. Законопроєкт поданий на реєстрацію до Верховної ради України.

Також МОЗ пояснює необхідність вакцинуватися від COVID-19, навіть якщо людина перехворіла:

ВООЗ рекомендує вакцинуватись від COVID-19, навіть якщо ви вже перехворіли. Імунітет після перенесеної хвороби залежить індивідуально від кожного організму і невідомо скільки природній імунітет захищатиме вас (bit.ly/3kJTxd5).

Одне із досліджень Центрів з контролю та профілактики захворювань в США  (C.D.C) показує, що невакциновані люди, які перенесли COVID-19 мають вдвічі вищий ризик захворіти на COVID-19 знову, ніж вакциновані (bit.ly/2XTx7wV).

Нагадуємо, що станом на 27 вересня, у Херсоні на COVID-19 захворіли ще 42 особи, а 57 херсонців – одужали. На жаль, зафіксували 4 летальні випадки.

Першу дозу вакцини отримали 65 677 херсонців, другу – 47 810.

Вам також може сподобатися

Уряд розширив державну підтримку аграріїв на 2021 рік
Де Херсонський Водоканал ремонтує мережі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X