“Молодість душі – єдине багатство, яке варте того, щоб його берегти”: Ігор Колихаєв привітав херсонців з Днем молоді

Новини
👁 551

 

63 роки поспіль в Україні відзначають свято всіх молодих за віком і духом людей – День молоді. Зауважимо, що за визначенням ООН, молодими вважаються люди від 15 до 24 років. В Україні, відповідно до закону “Про основи молодіжної політики” молодь, це люди від 14 до 35 років.  Офіційні норми Всесвітньої організації охорони здоров’я до категорії молодих людей відносять і тих, кому виповнилося  44 роки. Але спробуйте сказати активній, тій, що рухається в ногу із часом людині 90 років, що вона не молодь! Тим, хто з рюкзаком за плечима підіймається в гори, перепливає ріки, опановує технічні новинки, розбирається у соціально-економічних питаннях і є активним членом громади.  У нашому місті є така молодь – і за віковими межами, і за станом душі.

Окрім того, що мета свята – нагадати про роль молодого покоління в розвитку світу, а також привернути увагу до його проблем, це свято натхнення, енергії, самоствердження і романтики.

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв привітав молодь міста зі святом і зауважив, що особисто йому точно не хочеться старіти душею!

 “Чого точно НЕ хочеться, так це душею постаріти: перестати мріяти й прагнути, не відчувати більше захоплень від якихось простих, але дуже класних проявів життя. Якщо чесно, страшно буде якось зловити себе на думці, що більше не готовий ризикнути й замахнутися на велику перемогу. Неважливо в чому – в роботі, дружбі чи коханні. Хочеться ще довго-довго відчувати в собі вогонь, який розгорається від почуття, що кров усередині кипить, так само як в молодості.

Херсон сьогодні відзначає День молоді – свято всіх юних серцем і душею. Ми з вами цьогоріч взялися за дуже складну й архіважливу справу – перебудовувати місто для наших нащадків. І завдання це під силу енергійним, сміливим, рішучим і діяльним людям. Попереду – роки важкої спільної праці. Бережіть в собі здатність ЖИТИ. Цінуйте себе за бадьорість духу. Хваліть себе за вміння любити. Молодість душі – єдине багатство, яке варте того, щоб його берегти.

Вперед, молодь!“, – написав на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Колихаєв.

Вам також може сподобатися

27 червня – День молоді
Сміття у лісі – це суспільна проблема. Не забудьте за собою прибрати!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X