“Молода Еллада”: У Херсоні відбувся молодіжний літературний фестиваль

НовиниСоціальна сфера
👁 107

На відкритті регіонального літературного фестивалю “Молода Еллада” Управління молоді та спорту Херсонської міської ради та Херсонська централізована бібліотечна система подарували молодим літераторам Херсона, Каховки, Олешок, Миколаєва та Одеси унікальну можливість – побачити свій поетичний чи прозовий доробок виданий друком. Молоді автори Південної України, яких зібрав 25 вересня у Херсоні літературний фестиваль “Молода Еллада” виконували різноманітні цікаві завдання.

На літературному фьюжні учасники змагалися командно, наввипередки працюючи над поєднанням непоєднуваних в літературі елементів. Тож команда-переможець для здобуття першого місця досягла чималої майстерності в поєднанні різних жанрів та стилів. А от на поетичному батлі кожен змагався сам за себе. Пройшовши через кілька раундів боротьби два фіналісти “турнірної таблиці” зустрілися в фіналі, щоб поборотися за звання кращого поета дня. Але чиєю б не була перемога: вміння складати вірші, які змушують серце битися частіше, — це вже неймовірне досягнення з яким слід привітати усіх учасників батлу.

Не менш важливе й спілкування з досвідченими колегами! Любко Дереш (долучився онлайн), Анатолій Кичинський, Василь Загороднюк… Знані в літературному світі імена, люди, в яких дійсно є чому повчитися молодим авторам.Нагородження й творче спілкування закінчилися, але фестиваль триває. І попереду в учасників ще чимало цікавого!

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі міста питання виплати заробітної плати на контролі
Суворовський виконком ліквідував 11 стихійних сміттєзвалищ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X