МКП «Херсонтеплоенерго» закликає херсонців сплатити за тепло до 15 лютого

Новини
👁 402

Адміністрація міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» звертає увагу Споживачів на те, що для виробництва теплової енергії теплопостачальне підприємство використовує паливно-енергетичні ресурси, в тому числі природний газ.

100% оплата вартості природного газу, використаного для виробництва теплової енергії для категорії Споживачів «Населення» повинна бути проведена до 15 числа місяця, наступного за місяцем, у якому Споживач отримав послугу.

У разі порушення строків оплати за поставлений газ «Херсонтеплоенерго» отримуватиме газопостачання від постачальника «останньої надії» за ринковими цінами для усіх категорій Споживачів, у тому числі й для населення.

На сьогоднішній день вартість 1-ї гігакалорії складає 2 194 гривні 57 копійок, а за умови придбання газу від постачальника «останньої надії» складатиме 6 351 гривню 03 копійки.  

У випадку несвоєчасної оплати Споживачами вартості тепла МКП «Херсонтеплоенерго» буде змушене переводити роботу котелень і теплових мереж у режим «технологічної броні» для можливості збереження роботоспроможності систем теплопостачання.

Керівництво «Херсонтеплоенерго» закликає Споживачів тепла вчасно здійснювати платежі за послуги надані нашим підприємством. Адже своєчасна оплата це гарантія отримання якісних послуг теплопостачання та уникнення збільшення суми боргу, до якої можуть додатися судові витрати та виконавчий збір.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі запобігають утворенню стихійних сміттєзвалищ
Підсумковий висновок за результатами моніторингу виконання програм (реалізації проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надавалася фінансова підтримка з бюджету Херсонської міської територіальної громади у 2021 році

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X