МКП «Херсонтеплоенерго» провели роз’яснювальну роботу з мешканцями гуртожитку на вул. Комкова, 76-б та 76-в

Новини
👁 50

Працівники МКП «Херсонтеплоенерго» при взаємодії з працівниками відділ обліку, розподілу та приватизації житла, працівниками ЖЕК-1 Суворовського району провели виїзну роз’яснювальну роботу з мешканцями гуртожитку за адресою вул. Комкова, 76-б та 76-в.

Зокрема, мешканців гуртожитку було проінформовано щодо необхідності укладання договорів про надання послуг теплопостачання безпосередньо з МКП «Херсонтеплоенрго», та роз’яснено, що для укладання договорів у відповідності до Правил надання послуги з постачання теплової енергії, споживач посеред інших документів (таких як паспорт, код) має надати до МКП «Херсонтеплоенерго» наступні документи: копія документу, підтверджуючого право власності або користування на житло (договір купівлі-продажу, свідоцтво на право власності, акт приймання – передачі, договір оренди, рішення суду, технічний паспорт, копія витягу з реєстру на право власності або інший документ, підтверджуючий право на власність(користування).

Вам також може сподобатися

Представники Херсона взяли участь у Регіональній туристичній конференції
План-графік відстеження результативності діючих регуляторних актів виконавчими органами Херсонської міської ради на 2022 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X