Місцеве самоврядування в дії: інформує Дніпровський виконком

Новини
👁 153

Виконавчі органи Дніпровської районної у місті ради не припиняють своєї діяльності у звичному тандемі з органами самоорганізації населення – квартальними комітетами, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, надавачами комунальних послуг. В штатному режимі працюють виконавчий комітет, управління праці та соціального захисту населення, служба у справах дітей, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг): здійснюються консультації та прийом мешканців району керівниками і профільними спеціалістами, опрацьовуються звернення та скарги громадян, надаються послуги соціальних робітників одиноким людям з інвалідністю та непрацюючим громадянам на дому тощо.

На початку тижня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету райради: орган опіки та піклування прийняв рішення щодо встановлення статусу сиріт шести дітям, троє з яких втратили батьків через трагічні події першого дня окупації Херсона. За раніше відпрацьованим алгоритмом співпраці з активом секторів приватної та багатоповерхової забудови щодо роздачі гуманітарної допомоги з початку тижня роздано 7 тон йогуртової продукції Danon соціальним категоріям мешканців а також вихованцям Херсонського обласного Центру соціально-психологічної реабілітації та Херсонського обласного Будинку дитини (загалом 120 дітей).

У секторі приватної забудови продовжується весняне прибирання: користуючись чудовою весняною погодою активісти кварталу № 13 (с. Склотара) вийшли на прибирання території загального користування та догляд за зеленими насадженнями. Починаючи з 29 березня підрядні організації ХАКС та ФОП «Вельничер» повністю увійшли у графік вивозу твердих побутових відходів в районі, узгоджений виконавчим комітетом Дніпровської райради ще до початку російської військової агресії.

Вам також може сподобатися

Херсонський Водоканал дякує містянам за оплату послуг
Суворовська райрада звітує про надану гуманітарну допомогу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X