Місто урочисто відзначить переможців проекту-премії “Золота молодь Херсона – 2021

Новини
👁 288

1 грудня секретар Херсонської міської ради Галина Лугова зустрілася з організаторами Першого проекту-премії “Золота молодь Херсона – 2021 Оксаною Пономарьовою та Андрієм Ярьоменко, аби обговорити деталі церемонії нагородження переможців зазначеного проєкту.

Перший проект-премія “Золота молодь Херсона – 2021 проходить за підтримки міського голови Ігоря Колихаєва та депутатів Херсонської міської ради VIII скликання з метою стимулювання талановитої молоді Херсона.

Як зазначає Андрій Ярьоменко, проєкт стартував з вересня поточного року та проходить у три етапи. Наразі триває його третій етап – визначення переможців у номінаціях: спорт, наука, мистецтво, благодійність та громадська діяльність.

«Кожен учасник отримає ексклюзивну нагороду та його фото буде розміщено у книзі «Золота молодь Херсона -2021», – повідомила Оксана Пономарьова.

Секретар міської ради Галина Лугова резюмувала зустріч, зазначивши, що такі проєкти корисні для міста, адже майбутнє громади формується саме завдяки ініціативній та талановитій молоді.

Тож, після визначення експертною радою переможців, 23 грудня планують провести урочисту церемонію їх нагородження.

 Щоб дізнатися більше про те, як саме проходив проєкт та познайомитися з його учасниками переходьте за посиланням – https://cutt.ly/QYexjIi

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбудуться гумористичні змагання “Кубок сміху”
Херсонців запрошують на Цифрову антикорупційну конференцію (ЦАКК)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X