Місто готується до зимового періоду

Новини
👁 361

Сьогодні під головуванням Олени Мазур відбулася розширена нарада з питань благоустрою з представниками департаменту міського господарства, управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку, Інспекції з контролю за благоустроєм, виконкомів районних у місті рад, комунальних підприємств, ОСББ, керуючих компаній, підрядних організацій та місцевого бізнесу тощо.

Серед іншого йшлося про підготовку міста до зими. Олена Мазур зазначила, що необхідно зараз скоординувати спільні дії та всім разом підготувати місто до майбутніх снігопадів, які очікуються вже незабаром. Важливо, щоб у Херсоні було заготовлено достатньо піщано-сольової суміші, має бути підготовлена вся необхідна техніка та інвентар для боротьби з негодою.

“Ми маємо максимально швидко реагувати на снігопади та зробити все можливе, аби на дорогах, дворових проїздах, тротуарах, доріжках у парках, скверах, у місцях біля зупинок та магазинів не було ожеледиці, а містяни почувалися якомога комфортніше у зимову пору “, – підкреслила вона.

Присутні наголосили, що підготовка до негоди ведеться. Зокрема, начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Марина Віркун розповіла, що КП “Міське дорожнє управління” вже заготовило 1380 тонн необхідної суміші. До кінця тижня буде підготовлено 9 одиниць спеціалізованої техніки (наразі готово 6), окрім того, у місті працюють 4 навантажувачі. У разі значних снігопадів буде залучено ще 3 грейдери. Уже розроблені маршрути з очищення снігу та ведеться чергування, у зв’язку з пониженням температури у нічний час.

На нараді було зазначено, що ще є тиждень, аби ретельніше підготуватися до настання снігопадів. Олена Мазур також підкреслила, що зараз вся територія міста знаходиться під чиєюсь опікою, всі зони поділені, “білих плям” нема, тому за умови, коли кожен виконає свою роботу якісно – мешканці громади не відчують дискомфорту.

Якщо ж Інспекцією з контролю за благоустроєм у Херсоні будуть виявлені непосипані ділянки, то будуть складені протоколи, а адмінкомісія накладатиме максимальні штрафи.

Окрім того, сьогодні обговорили проблему вивезення сміття та зрізання сухих дерев.
Розширену нараду з питань благоустрою можна переглянути за посиланням.

Вам також може сподобатися

У Херсоні підписали Меморандум щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації та оренди майна та земельних ділянок
1 грудня – засідання виконкому міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X