Міський голова контролює хід виконання ремонтних робіт у Херсонській гімназії №3

НовиниСоціальна сфера
👁 686

6 вересня міський голова Ігор Колихаєв разом із заступником Олександром Лук’яненком навідалися до Херсонської гімназії №3, в якій цьогоріч почали капітальний ремонт. Для його проведення на 2021 рік запланували 11,6 млн грн. Наразі вже посилені стіни будівлі, у гімназії замінили віконні блоки, відремонтували покрівлю. Проводяться роботи з ремонту санвузлів і спортивної зали. Міський голова та його заступник разом з директором навчального закладу – депутатом Херсонської міської ради Олексієм Петровим, оглянули будівлю й стан проведення в ній ремонтних робіт. Окремо приділили увагу підвальному приміщенню.

«Ігор Колихаєв дав доручення продовжити корегування проєктної документації, щоб роботи з ремонту фундаменту та двадцяти аудиторій гімназії довести до логічного завершення. Це дасть можливість повністю заповнити освітній заклад й вийти на повноцінний начальний режим», – зазначив заступник міського голови Олександр Лук’яненко.

Вам також може сподобатися

Національний Благодійний Всеукраїнський Інтелектуальний онлайн Форум під назвою «Intellectual Online Ironman» — «Управлінські рішення в сучасних умовах».
Станом на 7 вересня ще 11 херсонців захворіли на коронавірус

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X