Міський голова ініціював проведення першого Інвестиційного Форуму в Херсоні

Новини
👁 515

Сьогодні відбулося чергове засідання Ради підприємців міста, на якому анонсовано проведення у жовтні поточного року першого Інвестиційного Форуму в Херсоні.

Голова Ради підприємців Олександр Максименко зазначив, що проведення Інвестиційного Форуму ініціював міський голова Ігор Колихаєв з метою об’єднання на спільній інформаційній платформі потенціалів іноземних, внутрішніх інвесторів та місцевих підприємців.

Олександр Максименко закликав херсонських підприємців долучитися до участі у Форумі, подавати ідеї щодо його проведення.

Форум умовно планують розділити на три частини: презентаційну, практичну та нетворкінг.

Основну програму планують розпочати з панельної дискусії, у якій візьмуть участь експерти та представники профільних міністерств, потім – презентують перспективні для комерції об’єкти комунальної власності, на які за бажанням інвестори матимуть змогу виїхати, а далі презентуватимуть кейси бізнес-структур.

Саме другу частину Форуму Олександр Максименко вважає найважливішою, адже на ній херсонські підприємці ділитимуться ідеями своїх бізнес-проєктів. «Ми орієнтуємося саме на місцевих підприємців», – додав він

Зокрема планують презентувати бізнес-проєкт щодо суднобудування у Херсоні пасажирських суден, які не тільки обслуговуватимуть місцян, а й приваблюватимуть туристів.

Слід зазначити, що одним із пріоритетних напрямів розвитку Херсона міський голова вважає туристичний.

Окрім цього, херсонські підприємці долучаться до розробки Стратегії Херсонської міської територіальної громади та Інвестиційного паспорта Херсона.

Резюмував засідання голова Ради підприємців Олександр Максименко.

Вам також може сподобатися

9 вересня на проспекті Ушакова, Бериславському шосе та провулку Козацький буде відсутнє водопостачання
У Херсоні обстежили виконані роботи з ремонту дорожнього покриття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X