Міський голова Ігор Колихаєв звернувся до херсонців

Новини
👁 6K

Неділя. 25 день війни.

Зранку був в ефірі всеукраїнських каналів, знову звернувся із проханням відкрити для нас можливість доставки до Херсона продуктів та медикаментів. Потім зібралися із заступниками на оперативну нараду. Серед багатьох інших питань обговорили і можливість регулювання цін на ринках. Важко вас засмучувати, але законних методів змусити підприємців привести ціни у відповідність до здорового глузду – немає. Єдиний шлях – економічний: конкуренція породжує боротьбу із високими цінниками. І, як правильно нагадав заступник Сергій Циганок, совість – найкращий контролер. Тому єдине, що може влаштувати в Херсоні цінопад, це якщо бізнесмени візьмуть себе в руки, відкриють свої склади з продуктами і почнуть торгівлю, тим самим збивши монополію спекулянтів.

Я нагадую тим, хто забув: місто перебуває в окупації. Зелених коридорів нам не дають, гуманітарної допомоги не пропускають. Але деякі заповзятливі херсонці все-таки примудряються заробляти і на цьому. Відомі випадки, коли отримавши російську «гуманітарку», наші йшли перепродувати її втридорога на ринки. Я хочу одразу попередити та застерегти таких юрких «бізнесменів»: не ризикуйте собою. Коли взяли пакет «допомоги», несіть його додому і їжте. Такий бізнес погано закінчиться. Більше сказати не можу.

Найближчим часом ми розробимо єдиний сайт для повідомлень про мародерство та зникнення людей. Спойлер: якщо з вами трапилося щось погане (крім того, що ми всі окуповані і йде війна), постарайтеся запам’ятати якнайбільше подробиць. Все це має відобразитися у ваших заявах і допоможе якнайшвидшому торжеству справедливості. Подробиці пізніше.

І я знову прошу вас не киснути, а сповнитися рішучості та придумати собі корисне заняття (якщо ви його внаслідок війни втратили). Немає офіційної роботи, групуйтеся та прибирайте у своїх дворах, наводьте лад у під’їздах, сортуйте сміття, організовуйте дітей. Якщо робочі місця залишилися, виходьте та робіть свою справу! Поверніть у місто запах кави, випічки та херсонської весни. У мене немає для вас інших порад і рекомендацій, крім як подивитися в очі своїм страхам і навчитися ЖИТИ в окупованому місті, а не марнувати дорогоцінне життя в тривозі.

І ще. Я не візьму на себе відповідальність заявити, що ви можете сміливо переїжджати з області до області, з передмістя до передмістя. Зв’язку з російськими блокпостами я не маю і мати не можу, договорів ніяких я з ними не укладаю, тому не питайте мене, як виїхати звідси або, навпаки, приїхати сюди. Всі пересування городян на їхній страх і ризик. Що також не додає мені здоров’я, повірте. Я хочу, щоби ви жили. Хочу, щоб наше МІСТО-ГЕРОЙ ЖИЛО!

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв: Місто вживатиме найжорсткіших заходів до тих, хто обкрадає херсонців
Херсонці можуть допомогти українським зоопаркам

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X