Міський голова Ігор Колихаєв звернувся до херсонців

Новини
👁 6K

Сьогодні важкий день видався, ми попрощалися із заступником міського голови Анатолієм Хоменком, який раптово покинув цей світ. У тому числі завдяки зусиллям і Анатолія Семеновича, Антонівка сьогодні з водою, газом та світлом. Його смерть – це велика втрата для всіх нас. Світла пам’ять…

Моя команда стала на одного меншою, але ми ще щільніше зсунули свої ряди. Живемо та захищаємо місто далі.
Ви багато і часто питаєте мене про охорону нашого міста в ситуації, що склалася. Розповідаю.
«Муніципальна варта» – наше комунальне підприємство, нечисленний склад якого очолює херсонець Ілля Чорнозуб. У перші дні окупації, коли стало зрозуміло, що місто за фактом охороняти нікому, на допомогу нашому КП ми скликали т.зв. “народну дружину”. До неї увійшли чоловіки, які бажають і готові на добровільних засадах патрулювати Херсон, захищаючи його від мародерів та пограбування. Поступово дружина трансформувалася у волонтерський патрульний рух, який логічно влився у існуюче та чинне КП «Муніципальна варта».

На сьогоднішній день «народна дружина» налічує близько 1000 чоловік. Їхні функції та завдання визначаються просто: не дати знахабнілим особам обкрадати магазини, квартири, склади, а також інше міське та приватне майно.
Ще раз наголошую: порядок у місті перебуває під контролем міської влади та відповідальних городян. Не рекомендую нікому порушувати порядок проявляти якісь активні дії під час комендантської години або, боронь Боже, націлюватися на злочини, користуючись сьогоднішнім важким становищем. У Херсоні діє військовий стан та посилилася відповідальність за аморальну позицію по відношенню до міста та його мешканців. Не випробовуйте долю.

Я вдячний херсонцям, які приєдналися до роботи «Муніципальної варти», персонально депутату міськради Ілллі Карамалікову, який взяв на себе функції координатора цього руху та всім городянам, які дотримуються порядку та законності в нашому місті!

Стан нашого міста сьогодні – виключно справа рук наших із вами. Тому в жодному разі не піддаємосясмутку, не опускаємо рук, а тільки вперед і на характері – до Перемоги!

Ми разом, моє Місто-герой!

Вам також може сподобатися

Херсонець посів друге місце на ІІІ Міжнародному конкурсі композиторів “КомпоГітар”
Небайдужі херсонці передали корм тваринам у зоокуточку в Гідропарку

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X