Міський голова Ігор Колихаєв звернувся до херсонців

Новини
👁 3K

Міський голова Ігор Колихаєв звернувся до херсонців:

“Доброго ранку, моє Місто-герой! Радий, що ви прокинулися живими та готовими відстоювати мирне життя нашого міста. А те, що ви справді готові, у цьому у мене сумнівів немає. Для таких городян хочеться робити дедалі більше.

Завтра о 8-й ранку відкриється Центральний ринок (крита його частина). Ті, хто продають власну продукцію, за місця не платитимуть, з підприємців стягуватиметься мінімальний платіж – на охорону та прибирання. Дякуємо дирекції ринку за можливість для херсонців торгувати-купувати. Початок – це вже половина великої справи.

Намагаємось запустити транспорт, прибирання міста. Знову прошу вас згадати, в яких умовах ми зараз живемо, і допомагати нам підтримувати місто в пристойному стані: сміття сортуємо, мотлох на вулиці не виносимо, системи доглядаємо.Таке відчуття, що весна і не збирається приходити… ніби дає нам увесь час осмислити і підготуватися до нових викликів долі для нашого міста та українців, які живуть у ньому. Наше завдання – щодня ставати сильнішими духовно, свідомо та підсвідомо, підтримувати один одного, показати свою єдність не лише словом, а й ділом – те, що ви й доводите всьому світу щодня!

Бережи себе, рідне місто. У нас попереду великі справи!

Вам також може сподобатися

У Херсоні радіаційний фон у межах норми
Де можна придбати хліб сьогодні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X