Міський голова Ігор Колихаєв зустрівся з делегацією освітян із м. Івано-Франківськ

Новини
👁 1K

Міський голова Ігор Колихаєв зустрівся з делегацією освітян із м. Івано -Франківськ.

Нагадаємо, у Херсоні із робочим візитом перебувають представники департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради та педагоги – директори та вчителі ряду івано-франківських гімназій та ліцеїв.

“Я щиро радий вас вітати у Херсоні. Питання освіти – важливе питання – не тільки для нашого міста, а й для усієї України. На це питання варто дивитися комплексно – не можна вичленити якісь його окремі частини. І найперше – ми маємо розуміти, чого саме ми хочемо від наших дітей, яку вони отримують освіту та куди ми їх випускаємо”, – розпочав Ігор Колихаєв.

На його переконання, діти, отримуючи загальну середню освіту, а потім – і вищу, мають розуміти, для чого чи для кого саме вони це роблять і чи хочуть вони бути корисними власному місту.

І це неможливо зробити без надання якісних освітніх послуг і для учнів, і для учителів, підкресилив міський голова.

Начальниця управління освіти міськради Наталя Журженко відзначила: “Спілкуючись із івано-франківськими колегами, ми відзначили, що у нас – багато спільного – навіть кількість освітніх закладів у нас схожа. Тому, думаю, досвід, який ми отримаємо один від одного, стане корисний обом сторонам”.

Заступник директора департаменту  освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталія Микула подякувала міській раді за теплий прийом та підтримку: “Наша делегація відчула себе як вдома. І, звичайно, не можу не відзначити: ми побачили, що міський голова має неабияке бажання змінювати місто. І змінює його. Окрема подяка Ігорю Колихаєву за те, що він розуміє: якщо не буде освіти – не буде нічого, бо ж на виході ми дістанемо те, що вкладемо”.

На завершення зустрічі учасники обмінялися подарунками, а міський голова Ігор Колихаєв та начальниця управління освіти Наталя Журженко отримали подяки від Івано-Франківського міського голови Руслана Марцінківа.

Вам також може сподобатися

На робочій нараді під головуванням Олександра Лук’яненка обговорювали реконструкцію проспекту Ушакова
Херсонський Водоканал інформує про зручні способи передачі показників за спожиті послуги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X