Міський голова Ігор Колихаєв зробив заяву щодо надзвичайного стану в Херсоні

ІнформаціяНовиниПодіїПублічна інформаціяЦивільний захист
👁 3K

Сьогодні ввечері, 23 лютого, міський голова Ігор Колихаєв оголосив про терміновий брифінг за участю всіх своїх заступників.

«Відсьогодні в Україні оголошено надзвичайний стан. І Херсон – не виняток. Перш за все: режим надзвичайного стану принципово відрізняється від правового режиму воєнного стану. Для звичайних громадян по факту нічого не зміниться зараз. Хіба що люди можуть побачити більше перевірок на дорогах, більше контролю на вулицях та навколо державних установ. Як голова міста, запевняю: причин для хвилювання у вас немає. Місто працює в робочому режимі. І ви так само будете бачити на вулицях рідного міста лише прибиральну техніку, яка доглядає місто, та міський транспорт, що возить херсонців з ранку на роботу, а ввечері додому», – запевнив міський голова.

Крім того, очільник міста закликав херсонців довіряти лише перевіреній інформації з офіційних джерел, не піддаватися пліткам.

Після слово взяли заступники міського голови Роман Головня та Володимир Пепель.

Роман Головня повідомив про те, що лікарні й об’єкти соціального спрямування готові до будь-яких ситуацій, організовано підвіз води, є комунікація з усіма відповідальними особами. Херсонці в разі чого будуть забезпечені всім необхідним.

За інформацією Володимира Пепеля, на території нашої громади знаходяться 138 сховищ, 1 протирадіаційне укриття та 238 найпростіших укриттів (підвальні приміщення багатоквартирних житлових будинків).

Сховища та протирадіаційне укриття знаходиться на території суб’єктів господарювання і передбачені для укриття їхніх працівників. Для укриття цивільного населення використовуються найпростіші укриття.

Всього на території Громади підлягає укриттю 318,3 тис. чол. (100 % населення). Враховуючи наявний фонд та стан готовності споруд фонду захисних споруд цивільного захисту, всього фактично в них може укритися 194,933 тис. чол. (61 % від загальної чисельності населення громади). Розпорядженням міського голови створено міську комісію з питань евакуації. Комісія здійснює планування, підготовку і проведення комплексу заходів щодо організованого вивезення (виведення) населення з районів можливого впливу наслідків надзвичайних ситуацій і розміщення його у безпечних районах у разі виникнення безпосередньої загрози життю та здоров’ю людей.

Переглянути повний запис трансляції брифінгу можна на офіційній сторінці Херсонського міського голови у фейсбуку:

Карта сховищ, про яку найчастіше питають херсонці, розташована на офіційному сайті Херсонської міської ради тут. Необхідну інформацію щодо цивільного захисту населення шукайте тут.

Вам також може сподобатися

У разі надзвичайної ситуації або війни. Довідник
Питання цивільного захисту населення обговорювали сьогодні у міськраді

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X