Міський голова Ігор Колихаєв забезпечує підтримку лікарням

Новини
👁 533


Сьогодні, 27 лютого, міський голова Ігор Колихаєв особисто зустрівся з головним лікарем міської клінічної лікарні ім. О.С.Лучанського Юрієм Ларіоновим.
Наразі хол цієї лікарні виглядає як пункт гуманітарної допомоги – херсонці несуть і несуть сюди теплі речі, медикаменти, їжу.


«Ми дякуємо всім небайдужим містянам за те, що вони швидко відгукнулися на заклики про допомогу. Та проте просили б їх робити це вдумливо й практично: нести тільки необхідне й те, що стане у пригоді, не пропаде дарма», – розповів міському голові головлікар.
В свою чергу міський голова Ігор Колихаєв поцікавився, чи всього вистачає закладу, аби своєчасно надавати допомогу людям.
«Я щодня на зв’язку, телефонуйте мені особисто у будь-який проміжок часу, будемо надавати допомогу своєчасно й оперативно. Зараз наше завдання – забезпечувати сталу роботу Херсона за будь-яких умов. Містяни мають відчувати: місто їх захищає», – сказав Колихаєв.


Очільнику міста доповіли, що наразі лікарня забезпечена всім необхідним, але не вистачає деякої побутової техніки. Ігор Колихаєв попросив терміново надати йому список необхідного й завірив: разом з депутатами забезпечить підтримку.

Вам також може сподобатися

Перелік магазинів у Херсоні, біля яких щоденно продаватимуть хліб
У Херсоні перевірили чи працюють продуктові магазини (відео)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X