Міський голова Ігор Колихаєв відзначив кращих спортсменів та волонтерів

Новини
👁 131

Сьогодні міський голова Ігор Колихаєв відзначив кращих тренерів, спортсменів та волонтерів. Це сталося перед пленарним засіданням міської ради.

Зокрема, було нагороджено Почесною грамотою міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток настільного тенісу в місті Херсоні та підготовку спортсменів високого рівня, тренерів вищої категорії з настільного тенісу Євгенія Вечерока та Тетяну Кузнецову.

Також за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток боксу в місті Херсоні та високі спортивні досягнення відзначено Андрія Пєтухова, призера та переможця всеукраїнських та міжнародних турнірів з боксу.

Окрім того, було оголошено Подяку міського голови за наполегливу працю, незламну волю до перемоги та високі спортивні досягнення, кандидатам в майстри спорту України з настільного тенісу, чемпіонам України серед команд школярів 2006-2008 р.н.:

  • Ельзі Валовій;
  • Маргариті Гордієць;
  • Ларисі Потаповій;
  • Вікторії Шевчук.

Також Подяку міського голови оголошено за багаторічне волонтерство та меценатство, вагомий внесок у матеріально-технічну базу закладів освіти й медицини Херсонщини, чуйність, активну життєву позицію та з нагоди 20-ї річниці волонтерської діяльності Теодорусу Херардусу Марії Найссейну, голові фундації “Голландія-Україна” та за багаторічне волонтерство та меценатство, вагомий внесок у допомогу малозахищеним верствам населення, а також людям, що опинилися в складних життєвих обставинах, чуйність та активну життєву позицію Ользі Деккер, співорганізатору фундації “Нідерланди-Україна”.

Вам також може сподобатися

28 травня відбудуться установчі збори Громадської ради при Херсонському міському голові
Перелік питань на перевірку знання законів України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X