Міський голова Ігор Колихаєв провів особистий прийом громадян

НовиниСоціальна сфера
👁 513

Сьогодні, 14 липня, міський голова Ігор Колихаєв провів особистий прийом громадян, під час якого розглянули 3 звернення.

Перше звернення стосувалося проведення будівельних робіт без дозвільних документів у гуртожитку, які можуть призвести до аварійної ситуації, що становитиме загрозу для мешканців гуртожитку. Міський голова дав розпорядження начальнику міського управління капітального будівництва Владиславу Кондратову та заступнику міського голови Володимиру Пепелю взяти ситуацію на особистий контроль і до кінця тижня доповісти про результати.

Друге звернення було від чоловіка, якому не подобається, що в ОСББ привели до ладу прибудинкову територію, вклавши плитку і огородивши парканом. На зустрічі була присутня голова ОСББ, яка показала список мешканців багатоповерхового будинку, що поставили свої підписи під згодою на роботи з благоустрою. З’ясувалося також, що сам чоловік там не проживає, а проживає його дружина, погоджувальний підпис якої є у списку.  

У третьому зверненні мешканець міста скаржився на розміщення торгових рядів поза межами ринку. На що начальниця інспекції з благоустрою Олена Мазур зауважила, що територія ринку не обмежується огорожею, а місця біля підземних переходів також є територію ринку і правила торгівлі там встановлює адміністрація ринку. Директор департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Михайло Жаров запропонував чоловікові стати громадським інспектором і допомогти місту з контролем за благоустроєм.

Довідково:

Прийом міського голови проводиться двічі на місяць, кожні першу та третю середу місяця, у малому залі, з 14.00 по 16.00. Попередній запис проводиться начальником відділу за зверненням громадян у 111 кабінеті.

Вам також може сподобатися

У Херсоні облаштовують територію біля недобудови
Херсонводоканал усуває аварійну ситуацію на вул.Чорноморській, 22

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X