Міський голова Ігор Колихаєв провів особистий прийом громадян

Новини
👁 473

8 вересня міський голова Ігор Колихаєв провів особистий прийом громадян, під час якого розглянули 2 звернення.

Перше стосувалось анулювання дозволу на встановлення МАФу. На думку заявниці, вона подала усі необхідні документи. Проте, як пояснив в.о. заступника міського голови Сергій Циганок, одне з підприємств надало заперечення на встановлення об’єкту саме у тому місці, який зазначався у паспорті прив’язки. Бо він розміщувався над комунікаціями.

– У нас немає касти обраних. Усі діють за однією процедурою, яка прописана в законі. Бізнес, малий у тому числі, потрібно підтримувати. Але підприємці мають працювати виключно у правовому полі. – зазначив Ігор Колихаєв.

Друге звернення було від жительки міста стосовно ситуації з її квартирою. Жінка стверджує, що житло у неї відібрали незаконно, а приватний нотаріус, який займався оформленням квартири, оформив на неї та її чоловіка кредити без їх відома. Уже багато років тривають судові процеси. Тому херсонка просила допомогти їй встановити справедливість.

Було прийнято рішення звернутись від імені Херсонського міського голови до правооохоронних органів щодо ретельного розслідування всіх обставин справи.

Довідково:

Прийом міського голови проводиться двічі на місяць, кожні першу та третю середу місяця, у малому залі, з 14.00 по 16.00. Попередній запис проводиться начальником відділу за зверненням громадян у 111 кабінеті.

Вам також може сподобатися

У Херсоні обстежили виконані роботи з ремонту дорожнього покриття
Де сьогодні працює Херсонський Водоканал

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X