Міська влада відкрита до співпраці з усіма службами, представниками бізнесу та громадськості

Новини
👁 142

У Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбулося засідання постійного дорадчого органу при відомстві – Громадської ради.

У засіданні ради взяв участь в.о. заступника міського голови Роман Головня, який зауважив, що місто зацікавлене у збільшенні економічного потенціалу та дохідної частини бюджету міста.

«Міська влада відкрита до співпраці з усіма службами, представниками бізнесу та громадськості задля розвитку міста», – зазначив він.

Крім того, в заході взяли участь: в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, начальник регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Галина Теслюк та представники цих відомств. На засіданні головував очільник представників громадськості Олександр Максименко.

У свою чергу, в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим поінформував щодо підсумків проведення «Деклараційної кампанії – 2021» та повідомив, що загалом за минулий 2020 рік було задекларовано 1,5 мільярди гривень доходів.

Вам також може сподобатися

На Арабатській стрілці розпочав роботу I Міжнародний інвестиційний форум “Південна стратегія розвитку”
Комісія «ЖКГ» підтримала ряд важливих для розвитку міста рішень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X