Міська влада продовжує працювати у напрямку легалізації підприємницької діяльності

Новини
👁 183

Міська влада працює у напрямку  питань легалізації підприємницької діяльності, трудових відносин, заробітної плати, наповнення місцевого та обласного бюджетів з Податковою  службою, представниками бізнесу та громадськістю.

Про це свідчить проведення спільного засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, у якому взяли участь в.о. заступника міського голови Роман Головня та директор департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва.

У ході наради обговорили, зокрема, питання діджиталізації – створення електронної карти об’єктів мікро- та малого бізнесу. Їх оцифрування представляє спільний інтерес міської влади й податкової, адже надасть можливість швидко виявляти порушення під час провадження підприємницької діяльності.

Обговорили посадовці й інші питання, а саме: легалізація підприємницької діяльності, трудових відносин, заробітної плати та сплата в повному обсязі належних платежів. Актуальність обумовлена тим, що податки, які справляються з доходів бізнесу та заробітної плати, безпосередньо впливають на рівень соціального захисту громадян, розвиток громад і держави в цілому.

За підсумками представникам міської ради запропоновано долучитися до обстеження ринків та інших місць провадження підприємницької діяльності з метою спільної боротьби з тіньовим бізнесом та нелегальним працевлаштуванням населення.

Вам також може сподобатися

Херсонські спортсмени здобули перемогу на кубку Світу з Козацького двобою
У Херсоні зареєстрували 22 нових випадки коронавірусу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X