Міністерство юстиції України повідомляє

Новини
👁 150

У разі введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» державна реєстрація актів цивільного стану проводиться будь-яким органом державної реєстрації актів цивільного стану за зверненням заявника (пункт 14 глави 1  розділу II Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затверджених наказом Міністерства юстиції України від 18.10.2000 № 52/5,  зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 18.10.2000 за № 719/4940 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 24.12.2010 № 3307/5). 

Принцип екстериторіальності також застосовується при поданні заяви про внесення змін до актового запису цивільного стану, його анулювання чи поновлення та отримання повторно свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану і витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. 

За інформацією Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) здійснено заходи щодо дотримання прав громадян у сфері державної реєстрації актів цивільного стану в Херсонській області. 

З метою надання адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану жителям міста Херсон, працівників відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) та Суворовського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) виведено з простою та наразі здійснюються організаційні заходи щодо проведення державної реєстрації та прийому громадян у приміщенні відділу державної реєстрації актів цивільного стану у місті Херсоні Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

Наприкінці листопада 2022 року на території Бериславського району Херсонської області відновили роботу два відділи державної реєстрації актів цивільного стану: Високопільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Бериславському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) та Нововоронцовський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Бериславському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса). 

Разом з тим, державну реєстрацію актів цивільного стану на території Бериславського району здійснює Виконавчий комітет Кочубеївської сільської ради об’єднаної територіальної громади Херсонської області. 

Найближчим часом відновлять роботу Великоолександрівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Бериславському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) та Білозерський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Херсонському районі Херсонської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), які перебувають у черзі на проведення розмінувальних робіт вибухотехнічною службою. 

Водночас доводимо до відома, що з метою забезпечення прав громадян на державну реєстрацію новонароджених дітей на території міста Херсон, відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Миколаєві Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) укладено меморандуми про співпрацю у рамках надання комплексної послуги «єМалятко» з комунальним некомерційним підприємством «Херсонської міської клінічної лікарні імені Афанасія і Ольги Тропіних» Херсонської міської ради та комунальним некомерційним підприємством «Херсонський міський перинатальний центр ІІ рівня ім. З.С. Клименко» Херсонської міської ради. 

Вам також може сподобатися

Херсон отримав два Пункти незламності від Польщі
Нагадуємо телефони екстреної медичної допомоги

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X