Мешканець Херсонщини поплатився життям за те, що не впустив окупантів жити у його будинку

Новини
👁 6K

Жителя населеного пункту Пригір’я, що на Херсонщині, Тарасюка Ігора Богдановича 26.10.1963 року народження, розстріляли російські окупанти за відмову впустити до власної будівлі пожити, – повідомляють в Угрупованні військ “Південь”.

 Зі слів дружити вбитого:

«Боляче згадувати той період часу, ми всі були наляканими, орки взяли під окупацію наш населений пункт близько місяця тому, як зараз пам’ятаю, вони їздили по вулицям, заходили в хати, відбирали теплі речі, телефони, цигарки… Більшість їх проганяла, але знайшовся зрадник українського народу – Руслан Михайлюк, який їм допомагав, показував польові дороги для проходження їхніх колон, та де можна поживитися й заночувати. Коли ці нелюди прийшли до нас, мій покійний чоловік їх прогнав, сказав щоб ті забиралися геть зі своїм «руським міром». 11 березня коли ми почули постріли в селі ми побігли до підвалу. Я, мій син, сусідка та її донька забігли до підвалу, мій чоловік забігав до нього, йому не вистачило декількох хвилин щоб врятуватися. Все відбувалося дуже швидко, спочатку постріли, потім крики, сухий хрип чоловіка і настала тиша. Ми всі затамували подих і прикинулися мертвими, коли до підвалу спустився орк, то доповів по рації  «Всё чисто…» і побіг до своїх. Після цього пролунав гучний вибух (це була граната кинута орком), але і тут нас Боженька врятував, граната вибухнула на сходах. Ці виродки не дозволяли мені його поховати, лише 14 квітня завдяки благанням моїм та односельчан, нам дозволили поховати тіло».

Бідолашна жінка не могла втримати сліз та просила військових Збройних Сил України не покидати їхнього населеного пункту, вона та інші односельчани вдячні українським захисникам за визволення їхнього населеного пункту від російських окупантів.

Наразі населений пункт перебуває під цілковитим захистом Збройних Сил України, військовослужбовці намагаються надати допомогу кожного хто її потребує.

Вам також може сподобатися

У Херсоні триває боротьба зі стихійною торгівлею
Більше 548 дітей постраждали в Україні з 24 лютого 2022 року внаслідок збройної агресії РФ, – Офіс Генпрокурора

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X