Майже 100 діток Херсонської громади отримали солодкі подарунки та гігієнічні набори від Херсонської МВА та БФ Святого Мартіна де Поррес

Новини
👁 55

Новорічні свята – це чарівна казка для всіх, а особливо для дітей, адже саме вони святковий настрій відчувають задовго до зустрічі Нового року. 

На жаль, повномасштабне російське вторгнення докорінно змінило звичне життя та побут українців. Але, незважаючи на це, кожен маленький житель нашої громади чекав на подарунок і вірив, що його дитячі мрії неодмінно здійсняться у новому році. 

Так, майже 100 діток нашої громади у рамках акції “Даруй добро” отримали солодкі подарунки та гігієнічні набори від Херсонської міської військової адміністрації та благодійного фонду Святого Мартіна де Поррес. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників, прийомних сім’ях, які перебувають на обліку у службі у справах дітей.

Працівники служб у справах дітей Херсонської міської ради та районних у місті Херсоні рад відвідали дітей за місцем проживання з подарунками та найширшими побажаннями! 

Також разом привітали 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу, але змушені були виїхати за межі громади в інші регіони України, 3 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та тимчасово виховуються у патронатній сім’ї на території іншої громади. 

Діти – найцінніший скарб в житті кожної людини і вони заслуговують найкращого! І нехай не тільки у святкові дні, а щодня  кожна дитина нашої громади відчуває любов та турботу!

Вам також може сподобатися

У Херсоні діє спеціальна комісія з відключення від централізованого опалення
Залучайся до бойового братства Херсонської терборони, вступай до лав ЗСУ!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X