Любити місто – значить, дбати про нього: херсонці підтримали заклик Ігоря Колихаєва й вийшли на суботник

Новини
👁 372

Якщо департамент міського господарства й комунальні підприємства міста зобов’язані виконувати розпорядження міського голови, то звичайні мешканці Херсона на ініціативи Ігоря Колихаєва можуть відгукуватися, а можуть і ні. Добу тому міський голова оголосив перший загальноміський суботник:

«26 березня Херсон виходить на масштабне прибирання своїх вулиць. На час проведення суботника КП «ЕКОПОЛІС» забезпечить безплатне прийняття на міське звалище сміття, гілок та листя від підприємств та організацій, залучених до проведення суботника...», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Ігор Колихаєв.

Ранок суботи 26 березня почавсь одностайним «Херсон – це Україна! Всі на прибирання!». І так –  мешканці героїчного міста відгукнулися на заклик міського голови, тож із самого рання дбайлива рука господарів міста дісталася кожного його потаємного куточка.

Департамент міського господарства з підрядними організаціями наводив лад на зупинкових комплексах. Департамент економіки та інвестицій слідкував за порядком на місцях, де ведеться торгівля. Мешканці багатоповерхівок прибирали у дворах та на прилеглих територіях. У приватному секторі – прибудинкові території та вулиці.

Районні у місті ради, старостинські округи, лікарні й навчальні заклади – всі вийшли наводити лад на своїх територіях. У Дніпровській районній раді підрахували:

«За попередніми підсумками районного штабу, в першій Суботній толоці взяли участь 108 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (близько 950 людей) та понад 250 мешканців кварталів № 1,2,13,14,20. Вдячні всім-всім, хто відгукнувся на заклик виконавчого комітету і запрошуємо до подальшої співпраці у наведенні ладу на території району!», – кажуть дніпровці.

Міський голова Ігор Колихаєв навідувався в різні райони міста й спілкувався з мешканцями

Працівники Суворовської райради, будівля якої знаходиться у самісінькому центрі міста, окрім  прибирання на Бульварі Мирному, проспекті Ушакова, вул. Маяковського опікується ще й улюбленим містянами розарієм:

«Мине зовсім небагато часу й квіти будуть милувати око та підіймати настрій херсонцям своїм неповторним ароматом і незабутньою красою. Ми любимо й шануємо своє рідне місто, тож вкотре довели, що любити місто – значить, дбати про нього!», – додають суворовці.

Підтримали ініціативу міського голови мешканці Антонівки й Кіндійки: «Давайте разом покажемо,  що ми хочемо жити не тільки в мирному, а й чистому українському місті! Слава Україні!»

Колектив Херсонського НВК І-II ступенів N8 приєднався до прибирання: «Сьогодні руки опускати не можна. Робимо те, що можемо там де ми є!», – кажуть освітяни:

Вийшли із не зовсім звичним робочим інструментом медики: замість скальпелів та фонендоскопів – граблі й мітли. Так, суботню ініціативу підтримали співробітники “Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні”:

А заступник міського голови Оксана Рукавішнікова працювали на рівні зі співробітниками «Обласної клінічної лікарні»:

Ігор Колихаєв запропонував херсонцям залишати фото прибраних ділянок у коментарях до його публікації. Все те показане на них зібране сміття, почищені контейнери, виметені доріжки – це найкрасивіше, що може бути. Бо у ньому проявляється любов. До свого міста, своєї країни, життя. А ще – це наш символ віри у вільний, український Херсон!

Вам також може сподобатися

З 26 на 27 березня Україна переходить на літній час
Працівники виконкому Суворовської райради прибирали в центральній частині міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X