Літній табір «Сонечко»: місце, де дітям цікаво й весело

НовиниСоціальна сфера
👁 119

Службу у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради багато років пов’язує міцна професійна дружба з колективом Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (директорка – депутат Дніпровської районної ради УІІІ скликання Ірина СВИНАРЕНКО), який завжди готовий до співпраці у реалізації  будь-яких соціальних проєктів органу місцевого самоврядування. 20 липня начальник служби у справах дітей Дар’я Антоненко разом із керуючою справами, секретарем виконавчого комітету Лілією Лісовик відвідали дітей, що відпочивають у  міському таборі літнього відпочинку «Сонечко» на базі цього Центру. Під час спілкування діти охоче розповіли гостям про свої враження від відпочинку, найулюбленіші заняття та розваги.

Цього року, через несприятливі погодні умови, літній табір почав функціонувати з 7 червня але в ньому вже відпочило 160 дітей, а з 9 липня у третій черзі відпочиває ще 80 дітей. Близько 30% відпочиваючих – діти, що перебувають на обліку служби у справах дітей і потребують особливої уваги та допомоги громади: сироти , позбавлені батьківського піклування, ті,що опинились у складних життєвих обставинах, діти з багатодітних родин та родин внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій на Сході країни.

Кожного дня, з ранку і до вечора, дітлахи разом із вихователями та аніматорами беруть участь у різноманітних масових та індивідуальних заходах, маючи час і на денний відпочинок у літню спеку, та 3 разове різноманітне харчування у дитячому клубі-кафе «Золотий ключик». Звісно, найулюбленішими розвагами є прогулянки на конях, купання у річці, спортивні змагання.

 Постійними гостями у таборі є й ще одні давні партнери служби у справах дітей – представники патрульної поліції Херсонської області, які розповідають малечі про їхні права та обов’язки громадянина у формі цікавих бесід, рольових ігор, вікторин і конкурсів. Діти завжди з нетерпінням чекають нових зустрічей з гостями, і не тільки тому, що завжди отримують нові, корисні знання, але й призи та відзнаки  за активну участь в житті міського табору відпочинку «Сонечко».

Вам також може сподобатися

Валерій Тельман: «Шахи дали мені вміння оцінювати правильність вибору»
Чи закриють ліцей харчової промисловості? Коментар Сергія Циганка

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X