Ліквідація наслідків щоденних обстрілів у Херсоні

Новини
👁 315

Кожного дня у всіх районах міста працюють бригади комунальних підприємств: закривають, прибирають, лагодять.
Робітники працюють згідно заявок. Це переважно закриття вікон, пошкоджених вибуховою хвилею, ремонт дверей та покрівель.

За словами першого заступника начальника Херсонської міської військової адміністрації Сергія Орєхова, наразі понад 1100 об’єктів зруйновано ворогом: це житловий фонд, медичні та освітні заклади, лінії електромереж, газопровід тощо.

«З листопада місяця зруйновано більше 8000 вікон на різних об’єктах. Зараз силами комунальних підприємств, херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби вже понад 3000 вікон полагоджено. Для більше 2000 вікон надано матеріалів у вигляді ОСБ плит та плівки безкоштовно безпосередньо громадянам, які залишилися в місті та ремонтують власноруч. Прохання до голів ОСББ та керівників компаній угруповувати заявки, для того аби робітники мали змогу приїхати та виконати роботи по всій багатоповерхівці або по всьому підприємству», – наголосив Сергій Орєхов та подякував всім, хто працює на відновлення інфраструктури.

Працівник комунального підприємства «Парки Херсона» Геннадій Погребняк розповів, що заявки для викликів формуються залежно від нанесених пошкоджень.

«Це може буди і 5, і 10, і 20 викликів, але все залежить від пошкоджень. На одному виклику може бути 5 вибитих вікон, а на іншому – 50. Взагалі ми працюємо по заявкам, але якщо відбулися масові руйнування, то ми виїжджаємо і все лагодимо незалежно від того живуть люди чи ні та незалежно від поданої заявки. Все лагодимо, усуваємо пошкодження та ремонтуємо. Звичайно рук не вистачає, роботи дуже багато, і яке б обурення не було – то скоріше не буде! Ми намагаємося та робимо все можливе», – підкреслив робітник.

Тож у місті продовжують усувати наслідки ворожих обстрілів та руйнувань. Дякуємо всім, хто долучається до роботи, не дивлячись на постійні обстріли міста.

Вам також може сподобатися

У Херсоні надається одноразова адресна грошова допомога громадянам у зв’язку із хворобами
Документи онлайн: декларація про готовність до експлуатації об’єкта та послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X