Ліквідація наслідків аварійної ситуації та благоустрій по вул. Штурвальній тривають

Новини
👁 181

Станом на 07.12.2021 тривають роботи з благоустрою прилеглої території в районі аварії на напірному колекторі по вул. Штурвальній.

Щоденно від МКП “ВУВКГ м. Херсона” роботи з ліквідації наслідків аварії виконують працівники служби водовідведення, ремонтно-будівельної дільниці, механічного цеху, електроцеху, автотранспортної служби, міських очисних споруд каналізації, ВКГ «Корабел»). Задіяно 3 -5 одиниць спецтехніки щоденно. З метою попередження виникнення нових аварій визначені найбільш аварійні ділянки трубопроводу, які потребують першочергового відновлення, загальною довжиною 2,47 км. Наразі МКП «ВУВКГ м.Херсона» ведеться робота з пошуку організацій, які мають досвід проєктування напірних колекторів великого діаметру, що пролягають у складних гідрогеологічних умовах.

Для довідки: напірний трубопровід від ГНСК до МОС збудований у 1968-1969 роках зі сталевих, чавунних та залізобетонних труб діаметром 900-1000мм. Загальна довжина трубопроводу 6, 2 км. Трубопровід експлуатується зі значним перевищенням терміну експлуатації – 53 роки при нормативному терміні 30 років, за цей час повністю зносився. За останні 3 роки на трубопроводі ліквідувало 19 аварійних ситуацій (6 аварій 2019 році, 13 аварій в 2020 році).

Вам також може сподобатися

14 грудня у міськраді обговорюватимуть проєкт бюджету Херсонської МТГ на 2022 рік
Два нових насосних агрегата для мешканців Житлоселища встановили фахівці Херсонводоканалу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X