Ліквідація аварій, відновлення теплопостачання та зловмисні дії – про це говорили на нараді з підготовки до зими

Новиниопалення
👁 449

Відбулось чергове засідання штабу підготовки до зими під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля.

Відповідно до інформації, наданої представниками теплопостачальних підприємств, станом на 12 листопада у Херсоні із закладів бюджетної сфери теплопостачання йде до 66 садочків із 74, 53 шкіл з 61, 9 позашкільних закладів з 10, 44 закладів культури з 51, 34 закладів охорони здоров’я з 35.

У Суворовському районі теплопостачання йде до 156 багатоквартирних будинків, у Корабельному – 170, Дніпровському – 117.

Стосовно аварійних ситуацій.

У ніч з четверга на п’ятницю та весь день п’ятниці робітники ТЕЦ працювали над ліквідацією аварії на Привокзальній площі, через яку теплопостачання не отримують житлові будинки центру міста, деякі освітні заклади та установи. За словами представників ТЕЦ, основна ситуація з аварією усунена, тривають допоміжні роботи, у суботу планується подача тепла.

На Житлоселищі відремонтовані мережі запрацювали, тепло йде до будинків, але сталася інша  аварія – по вул. Садовій/Робочій. По Комкова, 90 ремонтують засувку.

Відновили теплопостачання на Шуменському, разом з тим проявляються «свищі», які МКП «Херсонтеплоенерго» намагається оперативно ліквідувати.

По Лучанського аварії локалізували, будівлі з теплом.

На аварійній ділянці по вул. Кулика замінюють трубу, після закінчення робіт теплопостачання піде до будинків.

Стосовно скарг.

Надійшла скарга від мешканки будинку по вул. Кулика, 135а. Жінка скаржиться, що вхідна температура теплоносія занизька, так само низький тиск, на її думку, за таких умов неможливо обігріти 15-поверхівку. Мешканець будинку по вул. Дорофеєва скаржиться на заповітряний стояк. Володимир Пепель дав завдання представникам департаменту міського господарства, районної ради та теплопостачальних підприємств виїхати на об’єкти, проаналізувати ситуації й скласти відповідні акти.

Наостанок зауважимо на прикрість, яку з’ясували сьогодні.

Мешканці будинку по вул. Куліша, 9 скаржилися на теплопостачання. Щоб з’ясувати причину недоліків розкрили трубу. З’ясувалося, що вона тампонована. Тобто, забита ганчір’ям. Яким чином воно туди потрапило? – невідомо. У будь-якому випадку заручниками ситуації стали люди.

Заступник міського голови Володимир Пепель наголошує на необхідності комунікації між диспетчерськими теплопостачальних підприємств та житлових організацій. Якщо вони будуть на постійному зв’язку, більшість питань вирішуватимуться швидше та ефективніше.

МКП “Херсонтеплоенерго”:

– (0552) 41-01-70 – приймальня підприємства;

– (0552) 42-03-81 – аварійно-диспетчерської служби підприємства (цілодобово);

– (0552) 42-03-78, (0552) 42-03-88 – начальник аварійно-диспетчерської служби підприємства.

Херсонська ТЕЦ:

–  (0552) 51 80 51 – диспетчер;

–  (0552) 36 61 59 – приймальня.

Вам також може сподобатися

«Вдягни сусіда»: як допомога одній родині переросла у цілий проєкт
У міськраді презентували Систему моніторингу інформації розвитку територій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X