Лікарня ім.Тропіних приймає виклики часу

Новини
👁 1K

Війна стоїть на порозі наших медичних закладів майже два місяця. Ми не встигли оговтатись від пандемії і нові виклики лиха постукались в двері лікарень. Чи то на фронті, чи то в тимчасовій окупації, чи то в тилу медики продовжують рятувати життя пораненим, хворим, у тому числі й багатьом хронічним пацієнтам, які не залишають своїх домівок навіть з тієї місцевості де йдуть активні бойові дії. Для них вкрай важливо отримати вчасно медичну допомогу. Кожного дня вони звертаються до лікарні ім. Тропіних для стаціонарної домоги. 22 квітня поступило 5 вкрай важких пацієнтів, які потребують єкстреної допомоги та оперативного  втручання. І кожне життя було врятоване. Це і є перемога кожного лікаря задля загальної перемоги. Сьгодні їх було п’ять  врятованих і так кожного дня ми будемо перемагати ще більше та всіляти впевненість в порятунок для всього медперсоналу та мешканцям Херсонщини, – зазначає головний лікар лікарні Леонід Ремига.

Нагадуємо: після скоординованих міських організаційних дій в лікарні Тропіних, як і в інших медичних установах, відкрилися пункти видачі ліків, що зараз є вкрай важливим для багатьох, особливо людей з хронічними хворобами, які потребують постійної підтримуючої терапії.

Станом на 19 квітня 1023 людини безкоштовно отримали медичні препарати у пунктах видачі при поліклініках лікарні Тропіних ліків які доставлені за допомогою міського голови та волонтерських організацій. Переважно це були ліки як для госпітального профілю хворих (перев’язочні бинти, шприці, системи, вата, серветки та набори для хірургічних операцій) так і частина для амбулаторного лікування (знеболювальні, жарознижуючи заспокійливі препарати).

Загалом із березня місяця гуманітарною допомогою в лікарні охоплено близько 2500 людей. В тому числі всі інсулінзалежні пацієнти, які перебувають на обліку у лікаря-ендокринолога, забезпечуються препаратами інсуліну,а також Lтіроксином при захворюванні щитоподібної залози.Сьогодні хворих з інсулінзалежним цукровим діабетом зареєстровано 690 людей.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв: Субота – день пошуку роботи та ознайомлення з вакансіями
Дніпровський район: передостанні кроки прибирання до Великодня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X