Лікарня ім.Є.Є.Карабелеша інформує херсонців про можливість зробити мамографію за наявності направлення лікаря

Новини
👁 331

У поліклініці № 1 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша»  можна зробити мамографію – доступне для жінок обстеження, яке швидко і безболісно виявляє різні патології грудної залози.

Обстеження безоплатне. Але треба мати електронне направлення сімейного лікаря і записатись. Під час нинішнього воєнного стану не всі приходять до медичного закладу у точно визначений час. Тож є можливість (наголошуємо: при наявності направлення) перевіритися за «живою» чергою.

Жінка повинна дбати про своє здоров’я. Адже від її самопочуття, настрою залежить якість життя рідних і оточуючих її людей. І робити це слід по можливості вчасно. Якщо нічого не турбує, топрофілактично слід робити мамографію після 40 років раз на два роки, або один раз на рік, за умови виявлення змін.

Мамографія дозволяє точно оцінювати в динаміці вже виявлені захворювання, своєчасно діагностувати і уточнювати клінічну картину різних патологічних змін та новоутворень. Це можливість виявляти небезпечні захворювання на ранній стадії: рак молочної залози; фіброзно-кістозну мастопатію; фіброаденому; кісти та ін.

Якщо є потреба частіше проводити контроль, то між скринінгами мамографії можна робити УЗД молочних залоз.

Це два інформативні обстеження молочної залози, проте вибір дослідження залежить від віку пацієнта, клінічного випадку та наявності протипоказів. УЗД це безпечне непроменеве обстеження, мамографія — променеве дослідження, але доза опромінення не висока ( завдяки сучасним технологіям та при проходженні 1 раз на рік є абсолютно безпечним для жінки). Мікрокальценати, які можуть бути доброякісні та злоякісні, можливо виявити лише на мамографії.

Тож приходьте до поліклініки і робіть мамографію на сучасному апараті.

Вам також може сподобатися

Херсонський обласний центр служби крові звертається до донорів
Херсонські освітяни розпочали акцію «Чистий квітень»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X