Лікарня ім А і О Тропіних за минулу добу прийняла близько 500 пацієнтів

Новини
👁 588

Особливу увагу та підтримку в КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім А і О Тропіних приділяють дітям. Як наголошують у лікарні: діти- найсвятіше, заради них – стоїмо, вони точно не повинні знати, що таке війна.

В акушерському відділенні протягом минулої доби народилося двоє немовлят – хлопчик і дівчинка. У лікарні називають їх янголятами миру.

Дитячі поліклініки працюють у звичайному режимі. Лікарі-педіатри, а також вузькі спеціалісти за день приймають близько 100 дітей. Консультації, огляди, процедури, щеплення, психологічна допомога. Батьки з малечею не припиняють звернень до лікарні, незважаючи на дуже неспокійний час, бо є потреба, бо життя триває, бо в очах дитини світ ще не змінився.

Дорослі поліклініки також працювали незмінно. За минулу добу звернулося 388 пацієнтів, у тому числі 177 до вузькопрофільних спеціалістів. Отримали інсуліни 23 хворих на цукровий діабет.

Проведено 18 експрес-тестів, позитивних результатів не виявлено. До процедурних кабінетів звернувся 40 пацієнтів. У денних стаціонарах продовжують лікування 18 хворих. Фізіотерапевтичне лікування отримали 7 хворих. Вдома оглянуто 3 хворих (с. Камишани). Проти COVID-19 щеплено 6 осіб вакциною Короновак. До ФАПів звернулося 4 особи. Фельдшерами вдома надана медична допомога 7 хворим, у тому числі 4 дітям.

Діагностичною службою за день проведено 208 лабораторних, 11 фукціональних та 27 ультразвукових досліджень.

У жіночій консультації лікарі прийняли 62 пацієнтки, в тому числі 24 вагітних. Надано 52 консультації телефоном. 

До приймального відділення з початку доби, станом на 16.00, звернулося 20 осіб, з яких 19 госпіталізовано. Проведено 4 екстрених оперативних втручання. Народилося 2 новонароджених.

По завершенню роботи поліклінік медична допомога надається у приймальному відділенні (за основними спеціальностями) та травмпункті. Вагітні на всіх термінах вагітності приймаються цілодобово.

Всім здоров’я! Завтра працюємо у звичайному режимі. Бережемо один одного. Будемо сильними та з вірою переможемо.

Вам також може сподобатися

Інспекція з контролю за благоустроєм звертається до бізнесу та голів ОСББ
Як 22 березня в Херсоні вивозитимуть сміття

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X