Квіти вчителям – від Ігоря Колихаєва

Новини
👁 400

Сьогодні, 1 вересня, в 61 херсонській школі пролунали перші дзвоники на честь Дня знань. Міський голова, секретар міської ради, заступники міського голови, депутати відвідали навчальні заклади Херсонської міської територіальної громади. Так, очільник міста Ігор Колихаєв особисто завітав до школи №18, що в селищі Антонівка, та до середнього навчального закладу №31. Привітання від пана Колихаєва отримали й вчителі, й діти.

За високий професіоналізм Почесну грамоту від міського голови отримала вчителька математики Антонівської загальноосвітньої школи №18 Ольга Письменна.

«Вітаю всю нашу велику родину з початком нового навчального року. А особливо тих, хто прийшов до школи вперше. Ви стоїте на порозі абсолютно нового життя, і я бажаю, аби воно вам подобалося. Так само окремо вітаю і тих наших членів родини, хто зустрічає свій останній шкільний День знань. Нехай навчання буде цікавим для всіх вас. Вчителям – жадібних до знань учнів, а батькам, як і нам всім, витримки, витримки, витримки… Гарного навчального року!», – привітав та пожартував голова.

Під час урочистої частини в ЗОШ №31 Подяку від міського голови Ігоря Колихаєва отримала підприємець Ольга Загребельна за те, що власними силами допомогла школі відремонтувати їдальню.

Крім того, сьогодні до Дня знань всі вчителі перших класів шкіл Херсонської міської територіальної громади отримали квіти від міського голови з побажаннями гарного навчального року.

«Нехай ці квіти залишать по собі таке саме приємне враження від цьогорічного Дня знань, яке складете Ви на кожного першачка, що прийшов до Вас навчатися. Перший учитель – основа любові до Знань та Школи. Нехай рік буде вдалим! З любов’ю до Херсона, з повагою до Вас – Херсонський міський голова Ігор Колихаєв», – йдеться в листівці.

Вам також може сподобатися

Виключно конкурс: “транспортна” комісія винесла рекомендації стосовно процесу валідації у громадському транспорті Херсона
Сергій Циганок привітав учнів гімназії №6 із початком навчального року

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X