Купуючи житло зверніть увагу на відсутність заборгованості за комунальні послуги, – зауважують у МКП «Херсонводоканал»

НовиниСоціальна сфера
👁 119

До абонентського відділу МКП «ВУВКГ м.Херсона» звертаються за допомогою громадяни, які придбали житло або ж отримали його у спадок разом із боргами за комунальні послуги. Через необізнаність населення недобросовісні громадяни продають квартири та будинки з існуючим боргом, не вирішивши питання щодо його оплати.

МКП «Херсонводоканал» радить:

перед укладенням угоди купівлі-продажу квартири або будинку необхідно обов’язково перевірити, чи  дійсно продавець є власником квартири, переконатися, що в квартирі ніхто не прописаний, дізнатися про наявність обмежень чи заборон, накладених на квартиру, а також перевірити відсутність заборгованості за комунальні послуги.

 На що потрібно додатково звернути увагу  при купівлі житла:

 – Довідка про відсутність заборгованості за комунальні послуги.

При посвідченні угоди купівлі-продажу квартири/будинку  обов’язково запитайте у продавця  довідку про відсутність заборгованості, і хоча наявність даної довідки не обов’язкова, проте вона все ж необхідна покупцеві для гарантії власної безпеки .

 Оскільки єдиної довідки про відсутність заборгованості немає, покупцеві необхідно самостійно перевірити відсутність заборгованості безпосереднього звернувшись до виконавця комунальної послуги.

 – Кількість особових рахунків квартири.

 Якщо в квартирі є декілька власників, або господар житла здавав кімнати в оренду, то в одному помешканні може бути кілька особових рахунків. Для перевірки їх кількості та заборгованості по кожному рахунку необхідно звернутись до виконавця комунальної послуги.

 Отримати необхідну інформацію можна у пунктах обслуговування споживачів Херсонського Водоканалу:

Також для отримання інформації про відсутність боргу за надані послуги водопостачання та  водовідведення  можна звернутись у Контакт-Центр Водоканалу за телефоном 43-58-58.     

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулися відбіркові змагання до чемпіонатів світу та Європи 2021 року з шашок-чекерс
59 798 херсонців вже вакцинувались від COVID-19

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X