Купуючи піротехніку звертайте увагу на безпечність продукції, – Держпродспоживслужба

Новини
👁 253

При придбанні  піротехнічних  виробів, потрібно дотримуватись правил безпеки та обов’язково звертати увагу на ознаки безпечності продукції, – зауважують в управлінні Держпродспоживлужби області.

Насамперед на піротехнічний виріб обов’язково наноситься знак відповідності технічним регламентам, який підтверджує проходження продукцією процедури оцінки відповідності вимогам безпечності Технічного регламенту піротехнічних виробів. Цей знак підтверджує безпечність продукції та свідчить, що товар був завезений легально та має на території України особу, відповідальну за його якість. У разі неможливості нанесення знака відповідності, безпосередньо, на піротехнічний виріб, знак наноситься на пакування.

Знак відповідності має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено стилізоване зображення трилисника.

Поряд зі знаком відповідності наноситься ідентифікаційний номер призначеного органу, що провів процедуру оцінки відповідності піротехнічного виробу.

Крім того, виробник піротехнічних виробів наносить на них розбірливе та незмивне маркування українською мовою, яке повинно містити такі відомості:

  • найменування та адреса виробника піротехнічного виробу або у разі, коли виробник не зареєстрований на території України, – також найменування та адреса уповноваженого ним представника – резидента України;
  • найменування та тип піротехнічного виробу;
  • вікові обмеження;
  • клас піротехнічного виробу;
  • інструкція щодо використання та зберігання піротехнічного виробу;
  • місяць та рік виготовлення піротехнічного виробу;
  • строк зберігання піротехнічного виробу;
  • радіус небезпечної зони дії піротехнічного виробу;
  • вага піротехнічної суміші та/або вибухової речовини.

 Слід завжди пам’ятати, що піротехнічні вироби безпечні лише за умови їх використання згідно правил особистої та пожежної безпеки. Також, жодна піротехнічна продукція не буде безпечною, якщо нехтувати вказівками, що зазначені виробником в інструкції до виробу.

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

Херсонська міська молодіжна рада сприяла реалізації проєкту підримки дітей з розладами аутичного спектру
Члени виконкому відтепер працюватимуть на планшетах

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X