Кризовий центр у Херсоні відвідав представник ООН у галузі народонаселення Хайме Надаль

Новини
👁 407

2019 року у Херсоні відкрили Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства. Інша назва центру «секретний притулок», адже задля безпеки тих, кого прихистив центр, адреси його не знайдеш у жодному довіднику. Більше того, кожен, хто потрапить до притулку, підписує зобов’язання про не розголошення місце його розташування.

Чималу допомогу у реалізації цього проєкту надав Фонд ООН у галузі народонаселення. 10 червня 2021 року представник Фонду – Хайме Надаль відвідав Кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства, аби ознайомитися з умовами його роботи та обговорити подальшу співпрацю.

«Суспільство відіграє надважливу роль у боротьбі й запобіганні домашньому насильству. Бо саме у суспільстві формується сприйняття того, є насильство прийнятним, чи ні. Формується ставлення до постраждалих з допомогою у розвязанні їхніх проблем, наданні їм послуг та підтримки… Боротьба з домашнім насильством – це захист фундаментальних прав людини і ця робота є стратегічно важливою! Ми реалізуємо різноманітні проєкти, наприклад національну кампанію «Розірви коло», метою якої є формування свідомості і нульової толерантності до насильства в українському суспільстві. Ми вбачаємо у цьому інвестицію у майбутнє, в якому насильство є неприйнятним», – зазначив представник ООН.

Хайме Надаля вразила історія про 90-літню жінку, яка змушена була шукати притулку і захисту – вона зазнавала насильства від рук власного сина і мала ряд проблем, пов’язаних з цим ганебним явищем.

«Ми раді, що є такі послуги, як притулок і денний центр у Херсоні, які допомагають постраждалим боротися з цією проблемою комплексно і отримувати допомогу, так щоб вони могли насолоджуватися життям вільним від насильства», – підсумував Хайме Надаль.

На зустрічі з представником ООН були присутні секретар Херсонської міської ради Галина Лугова, директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Антон Єфанов, керівник Притулку для постраждалих від домашнього насильства Наталія Краска, керівник громадської організації «Ліга соціально-відповідальних жінок» Наталія Кравець.

Довідково:

За даними поліції Херсонської області з початку 2021 року на загальну лінію 102 з приводу насильства у сім’ї звернулися 4005 людей.

У Херсонському кризовому центрі знайшли прихисток 29 людей – 11 жінок з дітьми. До притулку потрапляють потерпілі від насильства мешканці Херсону, області, та люди, що знаходиться на території Херсонщини й потребують захисту.

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства телефонуйте на лінію 102.

Вам також може сподобатися

Керуючий справами виконкому міськради Максим Кондратенко звітує про роботу, проведену з 7 до 11 червня
Заступник міського голови Оксана Рукавішнікова звітує про роботу, проведену за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X