Кращі спортсмени Херсона отримуватимуть одноразові іменні стипендії

Новини
👁 74

Кращі спортсмени Херсона отримуватимуть одноразові іменні стипендії – відповідне розпорядження підписано начальником Херсонської міської військової адміністрації Романом Мрочком.

Стипендії у розмірі 10 тисяч грн встановлюються спортсменам міста – переможцям та призерам офіційних міжнародних і всеукраїнських змагань на конкурсних засадах.

Усі кандидатури на отримання винагороди розглядаються відповідною комісією Херсонської міської ради та після прийняття рішення затверджуються розпорядженням начальника ХМВА.

До участі в конкурсі допускаються спортсмени, які на момент виплати не досягли 21-річного віку (спортсмени з обмеженими фізичними можливостями віком до 25 років), які у 2023 році стали призерами офіційних всеукраїнських та міжнародних змагань, зареєстровані на території Херсонської міської територіальної громади або навчаються у навчальних закладах Херсонської міської територіальної громади, в рік виплати стипендії виступають за Херсон або Херсонську область та фактично проживають на території України.

Детальна інформація про умови для отримання стипендії:

Клопотання щодо надання стипендії:

Спортивні організації, які бажають подати кандидатури для отримання стипендій мають надіслати заповнені анкети (додаються) на електронну пошту управління молоді та спорту ХМР [email protected] або [email protected].

Телефон для довідок: 0 (99) 766 76 55 Детальніше про умови отримання стипендій за посиланням. Зразок анкети для заповнення за посиланням :

Вам також може сподобатися

КП “Херсонміськсвітло” виконали роботи з відновлення та ремонту повітряних ліній зовнішнього освітлення
На маршрутах міста працюють 94 одиниці транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X