КП “Муніципальна варта” зупинила вивантаження сміття у Дніпровському районі

Новини
👁 449

КП «Муніципальна варта» ХМР під час патрулювання зупинила порушників, що хотіли скинути сміття на стихійному сміттєзвалищі у районі вул. Бурназяна у Дніпровському районі.

Сміття було привезене на легковому автомобілі. Після розмови з інспектором порушники зібрали вивантажене сміття та вивезли його на міське сміттєзвалище.

Було складено протокол за статтею №152. Подальший розгляд порушення здійснюватиме міська адмінкомісія.

«Аби Херсон був чистим, важливо дотримуватися правил благоустрою і не забруднювати місто, а також вивозити сміття лише на міське сміттєзвалище,» – зауважив в.о директора КП «Муніципальна варта» ХМР Ілля Чорнозуб, коментуючи події.

Нагадуємо містянам, що для вивезення сміття в Херсоні сьогодні існує єдине визначене місце: міське сміттєзвалище на вул. Ракетній. Полігоном опікується КП «Екополіс» ХМР.

Звалище приймає відходи з території всієї Херсонської МТГ.
Там відбувається захоронення сміття трьох типів: твердих побутових відходів (вартість 124 грн/т з ПДВ), промислових відходів 3 та 4 класу небезпеки (вартість залежно від видів від 124 грн/т до 189 грн/т з ПДВ) та відходів зеленого господарства (124 грн/т з ПДВ).

Вивезти сміття на звалище можна власним транспортом, а можна звернутися в департамент міського господарства чи в районні в м.Херсоні ради, там нададуть список підприємств, що виконують подібні послуги на території того чи іншого району.

Для того, щоб захоронити відходи, необхідно укласти договір з КП «Екополіс».
Підприємства розраховуються за послугу безготівково, фізичні особи здійснюють розрахунок прямо на території полігону через касовий апарат.
Укласти договір на захоронення відходів можна за адресою Некрасова, 2, офіс 302, 306. Телефон для довідок: 050 104 08 51.

Вам також може сподобатися

«Земельна» комісія розглянула близько 200 заяв від громадян та підприємств
До уваги представників ЗМІ! 23 лютого відбудеться брифінг міського голови стосовно безпекової ситуації

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X