КП «Муніципальна варта» вдруге за добу зафіксувала викидання сміття на узбережжя Дніпра

Новини
👁 387

КП «Муніципальна варта» вдруге за добу зафіксувала факт викидання сміття на узбережжя Дніпра на території Антонівського старостату в провулку Янтарному.


Нагадуємо містянам, що для вивезення сміття в Херсоні сьогодні існує єдине визначене місце: міське сміттєзвалище на вул. Ракетній. Полігоном опікується КП «Екополіс» ХМР. Звалище приймає відходи з території всієї Херсонської МТГ.
Там відбувається захоронення сміття трьох типів: твердих побутових відходів (вартість 124 грн/т з ПДВ), промислових відходів 3 та 4 класу небезпеки (вартість залежно від видів від 124 грн/т до 189 грн/т з ПДВ) та відходів зеленого господарства (124 грн/т з ПДВ).

Вивезти сміття на звалище можна власним транспортом, а можна звернутися в департамент міського господарства чи в районні в м.Херсоні ради, там нададуть список підприємств, що виконують подібні послуги на території того чи іншого району.
Для того, щоб захоронити відходи, необхідно укласти договір з КП «Екополіс».
Підприємства розраховуються за послугу безготівково, фізичні особи здійснюють розрахунок прямо на території полігону через касовий апарат.
Укласти договір на захоронення відходів можна за адресою Некрасова,2, офіс 302, 306. Телефон для довідок: 050 104 08 51.

Вам також може сподобатися

Увага! Інформація для мешканців гуртожитків
У Херсоні триває процес заміни старих рекламних конструкцій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X