КП «Херсонтеплоенерго» закликає сплатити за спожите тепло

Новини
👁 220

Адміністрація міського комунального підприємства «Херсонтеплоенерго» звертає увагу Споживачів на те, що для виробництва теплової енергії теплопостачальне підприємство використовує паливно-енергетичні ресурси, в тому числі природний газ. На теперішній час, підприємством укладено всі необхідні договори на постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Крім того, міським комунальним підприємством «Херсонтеплоенерго» договірні зобов’язання взяті перед ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» виконуються своєчасно та у повному обсязі.

Згідно з розпорядженням КМУ від 29.12.2021р. № 1771 «Деякі питання діяльності акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» до договорів постачання природного газу для виробництва теплової енергії на 2021 – 2024р.р. з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» в частині умов оплати за використаний природний газ внесені наступні зміни:

100% оплата природного газу для виробництва теплової енергії для категорій «Бюджет» та «Інші Споживачі», повинна бути проведена до 25 числа місяця, наступного за розрахунковим періодом. У той час, як до запровадження змін підприємство мало 2 місяці для проведення остаточних розрахунків.

70% оплата вартості природного газу, використаного для виробництва теплової енергії для категорії Споживачів «Населення» повинна бути проведена до останнього числа місяця, наступного за розрахунковим періодом, у якому було здійснено постачання газу. Остаточний розрахунок повинен бути проведений до 15 числа місяця, наступного за місяцем, у якому Споживач повинен був сплатити 70% вартості.

Керуючись вищевказаними нормами, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» в односторонньому порядку ввела більш жорсткі умови розрахунків за природний газ, у разі порушення яких «Херсонтеплоенерго» отримуватиме газопостачання від постачальника «останньої надії» за ринковими цінами для усіх категорій Споживачів, у тому числі й для населення. Це неминуче призведе до подальшого збільшення тарифу.

Така скрутна ситуація спонукає звертатися до Споживачів з проханням погасити заборгованість та здійснювати передоплату за опалення, адже це дозволить підприємству розраховуватись за «блакитне паливо» вчасно.

Результатом нашого спільного відповідального ставлення стане безперебійне забезпечення теплопостачання.

Вам також може сподобатися

До Херсонської міськради завітали посівальники
Учні Херсонської гімназії № 6 ХМР засіяли у міській раді. ФОТОРЕПОРТАЖ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X