КП “Херсонтеплоенерго” продовжує підготовку до опалювального сезону

Новини
👁 207

Працівниками «Херсонтеплоенерго» продовжуються роботи з підготовки об’єктів теплопостачання до роботи в опалювальний період 2022-2023 років.

Станом на 11 липня 2022 року до роботи в опалювальному сезоні 2022-2023 років м.Херсона підготовлено та здано за актами готовності 11 котелень (31%), 16 теплових пунктів (44%), завершено роботи з підготовки до роботи 26 котлів, 181 насос, виконано ревізію 1019 засувок, підготовлено 163 теплові камери та 23,9 км теплових мереж. Також відповідно до затверджених графіків прийнято за актами готовності внутрішньобудинкові системи опалення 63 житлових будинків та 1 дитячого садочка.

Тривають роботи на 25 котельних, 20 ЦТП та тепломережах підприємства. Продовжуються роботи з технічного обслуговування газового обладнання ГРУ, ревізія силових шаф та трансформаторів, ремонти грязевиків, теплообмінників, водопідігрівачів, запірної арматури, ремонт та ревізії котлів на котельних підприємства, повірка лічильників, приладів КВП та А.

У той же час працівниками підприємства забезпечується дотримання належного санітарного стану охоронних зон об’єктів теплопостачання, а саме здійснюється покос трави та вивезення сміття, ремонт елементів благоустрою.

Роботи з підготовки об’єктів теплопостачання тривають.

Нагадуємо, що оплата за отриману послугу з теплопостачання минулого опалювального сезону в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою для нашого підприємства, яке працює у надскладних обставинах і потребує ресурсів.

Просимо всіх, хто має таку можливість, сплатити за отримані послуги. Завдяки Вашій оплаті, підприємство буде мати можливість придбати необхідні матеріали, в першу чергу це сталеві труби, оскільки без їх своєчасної закупівлі, підприємство буде фізично не в змозі усунути аварійні пориви на теплових мережах, та забезпечити затишок і тепло у Вашій оселі.

На сьогодні оплату можна здійснити в касі підприємства за адресою: Острівське шосе, 1 або звичним для вас способом.

Вам також може сподобатися

12 липня компанія ХАКС працює в штатному режимі
Всі об’єкти Херсонводоканалу cтаном на 9 липня працюють в штатному режимі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X